PUBG Mobile’ı PC’de Ücretsiz Oynamak İçin En İyi PUBG Emülatörleri!

PUBG Mobile bilgisayara nasıl indirilir öğrenmek mi istiyorsunuz? Oyun dünya çapında çok popüler olduğundan beri pek çok kullanıcı PUBG Mobile’ı bilgisayarlarında ücretsiz olarak oynamak istiyor. Ancak bildiğiniz üzere PUBG’nin bilgisayar sürümü ücretsiz değil ve çok iyi sistem gereksinimleri istiyor. Bu yüzden kullanıcılar genellikle PUBG Mobile’ı bilgisayarlarında ücretsiz bir şekilde oynamaya çalışıyorlar. Ayrıca telefondaki kontroller pek çok insan için bilgisayardaki klavye ve mouse kontrolleri kadar rahat değildir. Bu nedenle çoğu oyuncu emülatör yükleyerek PUBG Mobile’ı klavye ve mouse ile oynamayı tercih ediyorlar. Tüm insanların ihtiyaçları doğrultusunda PUBG Mobile’ı bilgisayarınızda rahatça oynayabilmeniz için en iyi emülatörleri sizler için derledik.

PUBG Mobile bilgisayara nasıl indilir?

PUBG Mobile’ı bilgisayarınıza emülatörler yardımıyla kolayca indirebilirsiniz. Oyunu takılma, donma ve durma olmadan oynamak için size anlatacağımız en iyi PUBG emülatörlerine geçmeden önce “emülatör”ün ne olduğunu biraz açıklayalım. Emülatörler, bazı Android oyunlarını bilgisayarınızda rahatça oynayabilmeniz için özel olarak ücretsiz tasarlanmıştır. Daha basit bir şekilde ifade etmemiz gerekirse, PUBG Mobile’ı bilgisayarınızda ücretsiz bir şekilde oynamak isterseniz Android emülatör programlarından birini kurmanız gerekecektir. Haydi gelin şimdi de bilgisayar için en iyi emülatörler neler onlara bakalım:

1) Tencent Gaming Buddy (Resmi PUBG Emülatörü)

Öncelikle oyunun yapımcıları tarafından geliştirilmiş, en güvenilir ve resmi PUBG emülatörü  olan “Tencent Gaming Buddy” programından bahsetmesek olmaz. bu PUBG emülatörü, PUBG sevdalılarının Mobile oyunu bilgisayarlarından ücretsiz bir şekilde oynayabilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Yani PUBG bilgisayar oyununu para ile satın almak istemiyorsanız veya sistem gereksinimlerini yeterli değilse bu resmi PUBG bilgisayar emülatörünü Windows bilgisayarınıza kurara PUBG Mobile deneyimini bilgisayarınızda yaşayablirsiniz. Ayrıca Tencent Gaming Buddy PUBG emülatörü ile başka oyunlar da oynama imkanınız var.

Tencent Gaming Buddy PC Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (32bit & 64 bit)
 • RAM: 3 GB veya üzeri
 • CPU: 1.8GHz çift çekirdek Intel veya AMD işlemci

2) Bluestack

PUBG Mobile nasıl indirilir sorusunun en net cevabını veren emülatör budur. Tencent Gaming Buddy geliştirilmeden önce Bluestack, bilgisayarınızda PUBG Mobile oynamak için geliştirilmiş en iyi emülatördü. Muhtemelen Bluestack emülatörünü daha önce duymuşsunuzdur. Bluestack, PUBG’ye özel olarak geliştirilmiş bir emülatör değildir. Bu program sayesinde Android tabanlı pek çok oyunu ve uygulamayı bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Bluestack’in en iyi özelliklerinden biri de düşük sistemlere sahip bilgisayarlarda bile çalışabilmesidir. Bu PUBG emülatörü aynı zamanda harika grafikler ve kusursuz bir oyun deneyimi sunmaktadır. Uzun lafın kısası, PUBG Mobile veya daha pek çok favori oyununuzu bilgisayarınız üzerinden oynamak isterseniz Bluestack emülatörünü bilgisayarınıza yüklemenizi öneririz.

Bluestack PC Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (32bit & 64 bit)
 • RAM: 2 GB veya üzeri
 • CPU: Intel veya AMD İşlemci
 • Fiyat: Ücretsiz veya Ücretli

3) MEmu Play

Tıpkı Bluestack gibi, MEmu Play de en hızlı ve en güvenilir Android emülatörlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu emülatör oyunculara harika bir performans ve iyi bir kontrol sistemi sunmaktadır. Ayrıca diğer Android emülatörlerine kıyasla bu programda daha fazla özellik olduğunu da söyleyebiliriz. Google Play Mağazası ön yüklü olarak gelmektedir, yani böylelikle herhangi bir uygulamayı veya oyunu bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz veya herhangi bir APK dosyasını MEmu emülatör ile açabilirsiniz. Diğer bir harika özellik ise çok sayıda oyunu ve uygulamayı aynı anda hiçbir sorun yaşamadan çalıştırabilirsiniz. Çalıştırmak istediğiniz oyun veya uygulamayı tam ekran yapabilir veya ekranın video kaydını da alabilirsiniz.

 • MEmu PC Gereksinimleri
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (32bit & 64 bit)
 • RAM: 3 GB veya üzeri
 • CPU: Intel veya AMD İşlemci
 • Fiyat: Ücretsiz

4) Nox Player

Diğer bir popüler PUBG emülatörü ise Nox Player’dır. Bu Android emülatörünün sayesinde herhangi bir kısıtlama olmadan herhangi APK dosyasını kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca oyun oynarken ekran görüntüsü ve ekran video kaydı alma özellikleri de bu emülatörde mevcut. Yani çok özel anılarınızı kayıt altına alabileceksiniz. Ayrıca PUBG gibi oyunlarda daha iyi bir kontrol elde etmek için kişiselleştirilebilir özelliklerde mevcut. Bu PUBG emülatörünün bir başka güzel özelliği de pek çok oyunu ve uygulamayı aynı anda çalıştırabiliyor olmanız.

 • Nox Player PC Gereksinimleri
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (32bit & 64 bit)
 • RAM: 1.5 GB veya üzeri
 • CPU: Intel veya AMD İşlemci
 • Fiyat: Ücretsiz

5) Remix OS

En iyi PUBG emülatörlerinden biri olan Remix OS ile PUBG mobil oyununu harika bir deneyim ile oynayabileceksiniz. Klavye tuşları ayarı seçeneği de olduğu için daha iyi kontroller sağlamak adına kontrol tuşlarını kendi isteğinize göre kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Çeşitli oyunları aynı anda da oynayabilirsiniz. AMD yonga setini desteklemeyen bu emülatörü kullanabilmek için Virtual Technology ile bilgisayarınızın BIOS’unu etkinleştirmeniz gerekiyor. Emülatör tamamen ücretsiz ve düşük performanslı cihazları da destekliyor. Yani bu PUBG emülatörünü kullanırken çok eğleneceksiniz diyebiliriz!

 • Remix OS PC Gereksinimleri
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (32bit & 64 bit)
 • RAM: 2 GB veya üzeri
 • CPU: Intel veya AMD İşlemci
 • Fiyat: Ücretsiz

Leave a Comment