PUBG Hack ve Hileleri vs Free UC: Aimbot, ESP/Wallhack ve Radar Hack

PUBG’nin en son güncellemesi olan 11.2 ile birlikte oyuna yeni bir Survivor Pass geldi! Bu sefer oyunun Survivor Pass’ı pijama partisi temasına odaklanıyor. Güncelleme ile birlikte Erangel haritasındaki Military Island Bridges bölgesinde bazı değişiklikler de oldu. Harita ve etkinlik fark etmeksizin işinize çok yarayacak PUBG Mobile hilelerini sizler için derledik. Size en uygun hile ve hack’i seçip oyunun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz! Bunun yanında PUBG UC hilesi de araştırabilirsiniz.

PUBG Mobile hile nasıl yapılır? PUBG hileleri gerçekten var mı?

Tabii ki de var! PUBG Mobile hile nasıl yapılır öğrenmek mi istiyorsunuz? Birazdan bahsedeceğimiz hile ve hackler oyunda aktif olarak kullanılmakta. Hilelere aşinaysanız bahsedeceğimiz birkaç hileyi tanıyabilirsiniz ancak yine de tüm hilelere göz atıp size en uygun olanı seçmekte fayda var. Silahlı oyunlara yeni modlarla yeni bir soluk kazandıran PUBG, oyun sektörünün ilk zamanlarında çıkan silahları oyunlardan bile daha zevklidir. Oyunun ücretsiz olması nedeniyle oyuncu eksikliği de yaşamazsınız. Karakterinizi kendi zevklerinize göre kişiselleştirebilir ve oyun performansınızın istatistiklerine bakabilirsiniz. Oyun, gerçek hayattaymış gibi gerçekçi karakterler sunarak harika bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Oyunda bir grup insanla karşılaşınca ortalık kelimenin tam anlamıyla kan banyosuna dönüyor.

Bu nedenle hileler de her zaman olacaktır. Özellikle kaliteli hilelerin takibi zor olduğu için oyunda pek de fark ettirmeden yardımınıza koşacaktır. Bu kadar eğlenceli pek fazla oyun yok, bundan eminiz! Gelin şimdi de PUBG’de kullanılan hile türleri neler onlara bakalım:

PUBG Aimbot

Silahlı tüm oyunlarda Aimbot hilesini bulabilirsiniz. Aimbot hilesi, kolaylıkla nişan almanızı sağlayan bir hile türüdür. Bu hile ile birlikte artık kendinizi en güçsüz oyuncu olarak görmenize gerek kalmayacak.

PUBG Wallhack ESP

Oyun içerisinde yakın çatışmaya girdiğiniz anda görüşünüzü engelleyen duvarlar veya başka nesneler olabilmektedir. Wallhack, yani duvar hilesi sayesinde nesnelerin arkasında kaç düşman olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz!

PUBG NoSpread

NoSpread, mermilerinizin sekmemesini sağlayan bir hiledir. Yani düşmana ateş ettiğinizde mermileriniz ateş ettiğiniz noktadan başka bir yere gitmez. Böyle bir oyunda da doğru atışlar yapmaya ihtiyacınız olacağı bir gerçek.

PUBG NoRecoil

NoRecoil, silahınızın geri tepmesini ortadan kaldıran bir hile türüdür. Silah ateşlenirken mermilerin doğru gitmesine etki eden iki faktör vardır: Birincisi silahın geri tepmesi, ikincisi ise mermilerin sekmesi. NoRecoil hilesi kullanarak silahınızın geri tepmesini kaldırın ve mükemmel atışlar yapın.

PUBG Instant Kill Hilesi

Instant Kill, anında öldürme demektir. Bu hile ile yolunuza çıkan her şeyi anında öldürebilirsiniz! İster oyuncu olsun isterse de başka botlar olsun gördüğünüz her şeyi anında öldürün.

PUBG 2D Radar

Adında da anlaşılacağı gibi bu bir radar hilesidir. 2D Radar hilesi ile göremeyeceğiniz düşman kalmayacak.

PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile UC hilesini kullanarak oyun içerisinde UC edinebilirsiniz. UC ile çoğu kişinin alamayacağı kıyafetleri, kostümleri ve silahları kolayca alabileceksiniz. PUBG Mobile UC hilesi ile normalde para verip alınan UC’leri ücretsiz alabileceksiniz. Kulağa pek gerçek gibi gelmese de internet üzerinde yapabileceğiniz kısa bir araştırma ile bedava UC veren site ve uygulamalara ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Çalışıyor?

1- İstediğiniz UC miktarını almak için seçim yapın ve gönder butonuna tıklayın.

2- PUBG Mobile kullanıcı adınızı girin ve oyuna giriş yapacağınız platformu seçin.

3- Doğrulama adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

PUBG Mobile UC Hilesi Kullanmak Riskli Mi?

Diğer hilelerle kıyaslandığında PUBG Mobile UC hilesi pek de risk taşımaz. Çünkü diğer hileler oyun içerisinde diğer oyuncular tarafından fark edilebilse de UC hilesi sadece sizin hesabınıza bağlı olacağından başka bir oyuncunun bunu fark edip oyun yetkililerine haber vermesi çok zor. Bu nedenle UC hilelerini kullanmanın risk taşımadığını söyleyebiliriz. Yine de her hile kullanımında önerdiğimiz gibi PUBG Mobile UC hilesini kullanırken de aşırıya kaçmamakta fayda var. Örneğin bir gün yapacağınız yüklemeyi düşük tutarak, ihtiyacınız olan daha fazla UC’yi diğer günlerde de yükleyebilirsiniz. Aynı şekilde, bir günde 10 tane kıyafet almak yerine günde 1-2 kıyafet alarak hile kullanımınızın fark edilmesini zorlaştırabilirsiniz. Bu şekilde UC hilesini güvenle kullanabileceğinizi söyleyebiliriz.

PUBG Hack’leri

Biraz PUBG oynadıysanız bile oyunun ne kadar zor olduğunu anlamışsınızdır. Hatta bazı oyuncular birinci olamadıkları için üzülmezler, oyunda biraz daha çok hayatta kaldığı için kendilerini şanslı sayarlar. İşte PUBG Mobile böyle bir oyundur. İyi bir oyuncu olmak zaman alır ancak hileleri iyi bir şekilde kullanırsanız oyunda birinci olmanız tartışmasız bir gerçektir. Hilenizi ayarlayın ve keyfinize bakın! İsterseniz 2D Radar gibi daha ufak çaplı hileler kullanın isterseniz de Instant Kill gibi anında öldürme hileleri kullanın, önemli olan oyunun tadını çıkaracak seviyede hile kullanmanızdır.

Oyunda yüzlerce düşmanla karşılaşacaksınız ve bu düşmanlardan bazıları takım halinde savaşacak. Kurtların arasına dalmış bir kuzu gibi görünmek istemiyorsanız bahsettiğimiz hileleri internet üzerinde kolayca bulabilir ve kullanabilirsiniz. Düşmanları sert nesnelerin arkasından görebileceksiniz ve buna göre gizli saldırılar yaparak düşmanları alt edebileceksiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz hile hangisiyse onu kullanabilirsiniz. Tüm hileler size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Güvenmediğiniz hileleri kullanmanızı tavsiye etmeyiz. Hile seçerken de kalitesini göz ardı etmeyin.

Ayrıca tüm silahlar farklı bir oynanışa sahiptir. Bu durum, hile seçiminizi de etkileyebilir. Bazı insanlar sniper tüfeği ile oynamayı tercih ederken bazıları da makineli tüfek alarak daha seri bir oyun oynamak isterler. PUBG hile ve hack’leri ile silahınız ne olursa olsun hedefinizi tam olarak vurabileceksiniz.

Wallhack ile duvarların arkasındaki düşmanları görebilir ve beklenmedik pusular kurabilirsiniz. Görüş alanınıza giren her düşmanı kolayca öldürebileceksiniz.

Siz düşmanları tek tek alt ederken rakip takım sadece bakıyor olacak. Eğer tek kişilik oyunları tercih ediyorsanız oyundan çok zevk alacağınızı garanti edebiliriz. Silah atışlarınızı güçlendirmenize hatta harita bilgisine bile gerek yok. Açıkladığımız hileleri internetten kolayca arayın ve size uygun olan hile seçin. Oyunun tadını çıkarın!

Leave a Comment